GEOSOURCE
farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
improve your connections
A+ A A-

سنگ قیمتی اپال

اپال, خريد و فروش اپال, خريد و فروش سنگ قيمتي, سنگ قيمتي, خريد اپال, خريد سنگ اپال, فروش سنگ اپال, فروش اپال, اپال ايران, مشتري سنگ قيمتي, مشتري اپال اپال, خريد و فروش اپال, خريد و فروش سنگ قيمتي, سنگ قيمتي, خريد اپال, خريد سنگ اپال, فروش سنگ اپال, فروش اپال, اپال ايران, مشتري سنگ قيمتي, مشتري اپال اپال, خريد و فروش اپال, خريد و فروش سنگ قيمتي, سنگ قيمتي, خريد اپال, خريد سنگ اپال, فروش سنگ اپال, فروش اپال, اپال ايران, مشتري سنگ قيمتي, مشتري اپال

در زمینه خرید و فروش سنگ های قیمتی در خدمتم : 09187654159

 

 

سنگ قیمتی اپال یکی از شگفت انگیز ترین سنگ های قیمتی در بازار جهانی می باشد. سنگ بسیار کم یاب با بازی رنگ بسیار مورد توجه است . اپال معمولا در جواهرآلات گرانبها جایگاه خاصی دارد و بازی رنگ یکی از ویژگی های اصلی این سنگ قیمتی می باشد که ارزش و دلرباتری بودن این سنگ را دو چندان کرده است . رنگ نخستین گزینه ای می باشد که چشم ها را به خود خیره کرده و میزان فروش سنگ را افزایش میدهد.

بازتاب نور در اپال بسیار مورد توجه است و ترکیب رنگ ها و مخلوط شدن رنگ های ترکیب منحصر به فردی را ایجاد کرده است . اپال را میتوان در ترکیب انگشتر، دستبند، و گرنبند همراه با سنگ های قیمتی دیگر استفاده کرد . معمولا سنگ های قیمتی همچون توپاز، آمیتیست، آکوآمارین نیز میتوانند با سنگ گرانبهای اپال ترکیب شگفتی آوری را موجب شوند. سیلیکات ترکیب اصلی اپال را تشکیل می دهد. سختی معادل 7 داشته و به خوبی فرآوری می شود. کیفیت تراش در آن بسیار مورد توجه است . از این رو پیشنهاد می کند سنگ اپال را در ترکیب جواهرآلات خوبی قرار دهد چرا که در دنیای جواهرآلات اپال سنگی با ویژگی های خاص می باشد .

آخرین بروز رسانییکشنبه, 01 بهمن 1396 07:22
مجموعه های بیشتر: « سنگ قیمتی آمیتیست گارنت »
Back to top